העגלה שלי (0 פריטים)

 • פריטים
 • 0.00

צוות מומחי הבטיחות - נפאפ | NapUp

NapUp נבדקה במבחני ריסוק על פי תקני בטיחות בינלאומיים, אבל גם זה לא הספיק לנו. לעבודה על המוצר, שיתפנו פעולה עם מומחי הבטיחות הבולטים בעולם, על מנת להבטיח שהמוצרים שלנו יהיו מעל ומעבר בכל הנוגע לבטיחות ונוחות.

צוות מומחי הבטיחות

ד

ד"ר מאט ר. מאלטיס

Safety Advisor

ד"ר מאלטיס החל את הקריירה שלו בשנות ה-90 במנהל לבטיחות בדרכים בתקופה חשובה במיוחד, בדיוק כאשר כריות האוויר התווספו ​למכוניות חדשות, אך הובילו לפציעות לא מכוונות ולמוות אצל ילדים ומבוגרים. מאמצי המחקר והפיתוח של ד"ר מאלטיס תרמו לתיקון רגולציות עבור התקנות לכריות אוויר (FMVSS 208), המושבים לילדים (FMVSS 213) ואמצעי מונעים לפציעות צד (FMVSS 214). בשנת 2005 הצטרף לבית החולים לילדים של פילדלפיה ואוניברסיטת פנסילבניה שם המשיך להתמקד במניעת פציעות בילדים. מחקריו התפרסמו בהרחבה, בזמן שכיהן במועצת המנהלים של האגודה לקידום רפואת הרכב וכעורך של כתב העת ״Traffic Injury Prevention״. כיום הוא מייסד שותף של חברת סטארט-אפ בתחום ה-medtech, והוא מלמד באוניברסיטת פנסילבניה (ביו-הנדסה) במשרה חלקית. עבור NapUp, דוקטור מאלטיס מספק ייעוץ אסטרטגי וטקטי בנושאים הנוגעים לבטיחות המוצר, כולל עיצוב תוכנית מבחני ריסוק וניתוח המידע.

Read MoreRead Less

ד

ד"ר אולג ספיר

practicing Orthopedic Surgeon at Mount Sinai Hospital, Toronto.

כיום, הוא מתפקד כפרופסור חבר במחלקה לכירורגיה באוניברסיטת טורונטו. ד"ר ספיר מכהן גם כמנהל של D.H. Gales במרכז המיומנויות הכירורגיות של אוניברסיטת טורונטו בבית החולים הר סיני. ד"ר ספיר היה מעורב ביותר מ-100 פרסומים בביקורת עמיתים, 2 ספרים, 17 פרקים ויותר מ-200 מצגות של ביקורת עמיתים. כמו ד"ר ספיר קיבל למעלה מ-10 מענקי מחקר.

תחומי העניין הקליניים של ד"ר ספיר כוללים שחזור של הגפיים התחתונות עם התמקדות ב-Revision arthroplasty של הירך ודגש על שיקום מלא של העצם, טיפול בהפרעות ירך אצל מבוגרים צעירים, השתלות אוסטאוכונדרליות סביב הברך, וטיפול בטראומה של מבוגרים וילדים. לד"ר ספיר ניסיון רב במקרים רפואיים-משפטיים של תאונות motor-vehicle. יש לו הסמכה ל-catastrophic injury עם C-CAT (CSME-CAPDA).

 

Read MoreRead Less

זוהר פילבר

זוהר פילבר

ראשת מרכז תצוגת ציוד שיקומי (מרכז תצוגה והערכה ייחודי) והמרכז להסעה בטוחה לילדים עם צרכים מיוחדים בבית החולים ALYN.

זוהר היא מדריכה מוסמכת עבור Child Passenger Safety ב-CPSTI, ארגון עולמי לשמירה על בטיחות ילדים.

Read MoreRead Less

בטיחות בראש סדר העדיפויות

רוצים לדעת עוד פרטים על מבחני הריסוק ונתוני הבטיחות של NapUp?

לחצו כאן

NapUp עומד בתקני הבטיחות בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • US – FMVSS 213

  NapUp is a Child Restraint System (CRS) in compliance with FMVSS 213—a 30-mph frontal sled test, which simulates a crash—and can be sold in the U.S. market.

 • US - NPRM 213

  Side impact performance was tested in a dynamic sled test, simulating a crash, in a weight range up to 18 kilograms (40 pounds).

 • EU – ECER44

  NapUp complies with the basic safety requirements as set out in the European safety standard ECE R44, having been tested in frontal collisions at 50 km/h and rear collisions at 30 km/h using crash test dummies.