העגלה שלי (0 פריטים)

 • פריטים
 • 0.00
NapUp 149.00 5.0
תומך ראש לילדים הנרדמים ברכב בזמן נסיעה. פתרון מוגן בפטנט, נוח וקל להתקנה במושבי רכב ובוסטרים עם גב גבוה. ניתן לניקוי במכונת כביסה, עשוי מחומרים איכותיים בלבד ועומד בתקני בטיחות בינלאומיים. מתאים לילדים בגילאי 2-7.

יתרונות המוצר

 • מיוצר באיכות הגבוהה ביותר
 • ספוג מעכב בעירה
 • רך נעים וכביס בקלות
 • נבדק במבחני ריסוק

  NapUp נבדק במבחני ריסוק בתאונה חזיתית ובתאונת צד על פי הסטנדרטים של האיחוד האירופי, ארצות הברית ואוסטרליה: US - FMVSS 213, US - NPRM 213, EU - ECE R44, and AS/NZS - 8005:201

 • איכות ללא פשרות

  החומרים האיכותיים והבטוחים מהם מיוצר NapUp, נבחרו בקפידה על ידי מומחים ומפתחי מוצר מקצועיים בתחומם.

 • נרשם כפטנט בינלאומי

  NapUp הוא מוצר ייחודי הנרשם כפטנט ופותר את אחת הבעיות המתסכלות ביותר להורים אשר ילדיהם נרדמים במכונית

הפתרון הנוח והבטוח לשינה בנסיעה

חלומות נעימים במושבי בטיחות ובוסטרים זה כבר לא חלום. NapUp מונע מהראש של ילדכם ליפול קדימה ולצדדים כשהם נרדמים. פתרון נוח, בטוח, נטול זיעה שניתן לנקות בקלות במכונת כביסה. 

הם יישנו בנעימים - אתם תתרכזו בדרכים. נסו את NapUp עוד היום

שאלות נפוצות

NapUp מתחבר בקלות לכל כיסא בטיחות או בוסטר-גב עם רצועות מתכווננות. כשהילד ער, רצועת הראש נמצאות מעל ראשו של הילד. רק כאשר הוא נרדם, ההורה מוריד את רצועת הראש במקביל למצח הילד. במידה וראשו נוטה קדימה, נוצר מגע עדין עם המצח.

את רצועת המצח מזיזים מטה בקלות, ילדים רבים כבר למדו להוריד את רצועת הראש בעצמם ברגע שהם מתחילים להיות ישנוניים.

NapUp מתאים למושבי בטיחות ובוסטרים לילדים הישובים עם הפנים לכיוון הנסיעה. NapUp מתכוונן בקלות, מה שאומר שהוא גדל עם הראש של ילדכם כך שניתן להשתמש בו במשך שנים רבות. המוצר כולל רצועת מצח המחוברת באמצעות סקוטש, הניתנת להקטנה או הגדלה בהתאם לגודל הראש של ילדכם.

בטיחות נמצאת קודם בראש סדר העדיפות שלנו.

NapUp נבדק בטיחותית תחת תקנים בינלאומיים- אמריקאים FMVSS213 NPRM213 , ארופאי –ECER44 ואוסטרלי/ניו-זילנדי AS/NZS8005:201   ונמצא בטוח לשימוש ואינו פוגע בביצועי כסא הבטיחות ו/או בוסטר-גב.

בדיקות אלו נעשו במעבדות מורשות בארה"ב ובאוסטרליה, שבהן חברות מושבי בטיחות מובילות עורכות בדיקות בטיחות, לרבות מושבי רכב, בוסטרים ומנשאים לתינוקות. בדיקות תקני הבטיחות הראו כי NapUp אינו משנה את האופן שבו מושב המכונית או בוסטר מתפקד בזמן תאונה ובטוח לשימוש. למידע נוסף, בקרו בעמוד הבטיחות שלנו

במצב של תאונה, רצועת המצח של מתנתקת אוטומטית ומאפשרת תנועה טבעית של הראש, כלומר השימוש ב-NapUp אינו מגביל את הראש בשום צורה. כמו כן, NapUp אינו משנה את האופן שבו מושב רכב או בוסטר מתפקדים בתאונה, כפי שהוכח על ידי מבחני תקני בטיחות פדרליים בארה"ב וסטנדרטים ארופאיים ואוסטרלים למידע נוסף על כל מבחני הריסוק, ותקני הבטיחות בקרו בעמוד הבטיחות שלנו

הוראות התקנה

 

video 1
video 2
video 3